top of page

Tercümanlık Hizmeti

SY Traduction, idari işlemlerinizde ihtiyacınız olan her türlü çeviri desteğini sunmaktadır. Türkçe'den Fransızca'ya ve Fransızca'dan Türkçe'ye sunduğumuz çeviri hizmetleri, freelance çalışan profesyonel çevirmen kadromuza dayanmaktadır.

Uzmanlık gerektiren siparişleriniz, akademik, tıbbi, teknik, web sitesi ve hukuki çeviri gibi alanlarda mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

SY Traduction, diploma, resmi belgeler, evlilik belgesi çevirisi, beyanname çevirisi, CV çevirisi, anket çevirisi, sözleşme çevirisi, teklif mektubu çevirisi, dilekçe çevirisi, tapu çevirisi, ruhsat çevirisi gibi resmi işlem gerektiren belgelerin profesyonel yeminli çevirisini yapmaktadır.

Yeminli tercüman onayı, yeminli çevirmen, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onayı gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetlerimizi evinizden ayrılmadan, online tercüme büromuza tek tıkla erişerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

SY Traduction olarak, işletmenizin uluslararası arenada başarılı olması için ihtiyacınız olan doğru ve kaliteli tercüme hizmetlerini sunuyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunarak, sizin için en uygun çeviri hizmetlerini sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve işletmeniz için en iyi tercüme hizmetlerine ulaşın.

Muhasebeci

Mali ve İdari İşler Danışmanlığı

Personelimizin ana dalının muhasebe olması sayesinde, işletmeniz hakkında gerekli bilgileri sağlamak ve şirket kurulumunda yardım ve destek sunmak için buradayız. Resmi her işlemi gerçekleştirme yeteneğine sahip olan tercümanlık büromuz, deneyimlerini kullanarak size en hızlı şekilde sonuç almanızda yardımcı olur.

Ayrıca, idari işlemlerinizde size gereken destekleri de sunuyoruz. Özel randevularınıza katılabilir, idari evraklarınızda yardımcı olabilir ve haklarınızı korumanızda size her türlü yardımı sağlamak için yanınızda bulunabiliriz.

.

Paris
Paris

Address

CLERMONT FERRAND

FRANCE

Telefonda

Phone

+330775260089 

Çevrimiçi Toplantı

Email

Üst düzey iş kadını

Connect

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page