top of page
Muhasebeci İş Başında

SY Traduction kimdir?

SY Traduction, idari işlemlerinizde size her türlü çeviri ve destek hizmeti sunan bir şirkettir. Freelance olarak çalışan profesyonel çevirmen kadrosuna borçlu olduğumuz kaliteli çeviri hizmetimiz Türkçeden Fransızcaya ve Fransızcadan Türkçeye çeviri hizmetidir. Özellikle akademik, medikal, teknik, web sitesi ve hukuki çeviri gibi uzmanlık gerektiren siparişlerinizi mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştiririz.

SY Traduction, yeminli tercüman onayı, yeminli çevirmen, noter onaylı yeminli tercüme, apostil onayı gibi hizmetleri de evinizden ayrılmadan, online  sipariş verebileceğiniz bir çeviri bürosudur.

Ayrıca, personelimizin ana dalının muhasebe olmasından dolayı, şirketiniz hakkında gerekli bilgileri, şirket kurmada yardım ve desteği sağlamaktayız. Resmi her işleminizi yapabilme kabiliyetine sahip olan çevirmenlik büromuz, tecrübelerini kullanarak size en hızlı şekilde sonuç olmakta yardımcı olur.

SY Traduction, muhasebe, tercümanlık ve idari işlemleri bilen bir freelance çeviri bürosudur. Tercüme edilmesi gereken evrakları, almanız gereken bilgileri ve yapmanız gereken işlemleri Whatsapp veya e-posta aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Sabah 08:00'den gece 23:00'e kadar hizmet veren canlı destek hattımız çalışanlarımıza sorabilir, bize e-posta atabilir veya web sitemizde paylaştığımız bilgilere göz atabilirsiniz.

Klasikleşen randevu saatlerine ve saatlere son vererek online olarak her işinizi yapabilme imkanı sunuyoruz! Artık tercüme hizmeti almak için ofis ofis gezmenize gerek yok, tek tıkla tercüme siparişi oluşturabilir, uygun tercüman fiyatları ile kolayca tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Başladığımız ve kabul ettiğimiz her belgenin ve projenin takibini sürdürerek profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

bottom of page